У передмісті люди потерпають від сморіду зіпсованих продуктів із обстріляного рашистами складу

Автор: Любава Лисичкіна
21:15 16.05

12 березня 2022 р. під ракетний обстріл російських окупантів на території Калинівської громади потрапили складські приміщення, що розташовані поблизу Квітневого.

У передмісті люди потерпають від сморіду зіпсованих продуктів із обстріляного рашистами складу

Як відомо,  тоді загорілася чи не третина складів, які були на 100% заповнені харчовими продуктами високої заморозки.

Після пожежі продукція тліла ще кілька днів. Її всю доводиться утилізувати. А це, за попередніми даними, близько 50 тон заморожених м’ясних і рибних продуктів.

Для пересипання шарів залишків продукції під час утилізації, яка, за попередньою інформацією, здійснюється біля Північного кладовища, Держпродспоживслужба виділила щонайменше 10 тон хлорного вапна. Про це йшла мова під час оперативних нарад за участі міського голови.

Із потеплінням сморід від зіпсованих продуктів лише посилився. На даний час підприємство продовжує розбирати завали складських приміщень та утилізувати залишки продукції, які залишилися під зруйнованими бетонними конструкціями.

Мешканці міста неодноразово піднімали цю тему в соцмережах. Під час сьогоднішньої оперативної наради в.о. директора Броварської районної філії ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» Оксана Колесник поінформувала, що на їх адресу надійшов лист-скарга на сморід від підприємства, куди поцілила ворожа ракета.

Зазначається, що за словами Колесник, «за результатами дослідження, перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин у повітрі не зареєстровано».

До слова, на околицях Києва та Виноградарі залишається мінна небезпека.

Великий Київ у Google News

підписатися