На околицях Києва та Виноградарі залишається мінна небезпека

Автор: Володимир Хлєбников
17:02 16.05

Мінна небезпека залишається на околицях Києва, зокрема так, де велися бойові дії. Розмінування триває в районі Пущі-Водиці, Виноградаря та Вишгородського напрямку.

На околицях Києва та Виноградарі залишається мінна небезпека

Основну увагу фахівці приділяють лісовим масивам, заявив начальник штабу Київської міської військової адміністрації Сергій Корнійчук.

“Завершилась робота на Житомирському та Броварському напрямках. Продовжуються роботи з розмінування в районі Пущі-Водиці та Виноградаря, Вишгородського напрямку, особливо лісові масиви. Ми просимо громадян не відвідувати лісопаркові зони і як завжди наголошуємо на дотриманні правил безпеки, які знаходяться на нашому сайті“, – сказав Корнійчук.

Він наголосив, що відвідувати місця відпочинку ще зарано, адже “не всі вони перевірені саперами“.

В КМВА нагадали, що при виявленні вибухонебезпечних предметів необхідно повідомляти в ДСНС. Детальну інструкцію дивіться тут

Розмінування території на околицях Києва ще тривають, ви інколи можете чути вибухи, це працюють наші піротехніки“, – додав Корнійчук.

Читайте також: Київ лишається головною ціллю РФ. Кличко не виключає застосування ядерної зброї

Раніше повідомлялося, що в Києві та області скоротили тривалість комендантської години. Крім того,  громадський транспорт Києва відновив оплату за проїзд і тепер курсуватиме довше та з меншими інтервалами.

Як писав “ВК”, на початку травня жителів масиву Виноградар попередили про мінну небезпеку.

Великий Київ у Google News

підписатися