У Новинського діагностовано COVID-19. Вчора депутат зустрічався з главою УПЦ МП

15:00 15.04

Народний депутат від фракції “Опозиційний блок” Вадим Новинський, відомий як поборник УПЦ МП, що завзято протистояв створенню єдиної української церкви, заразився коронавірусом. А перед цим він зустрічався з самим предстоятелем УПЦ МП Онуфрієм.

У Новинського діагностовано COVID-19. Вчора депутат зустрічався з главою УПЦ МП

Про це він сам повідомив у Facebook.

Він каже, що пройшов тестування відповідно до вимог МОЗ провести перевірку контактів людей, у яких виявлено COVID-19. Після здачі аналізів тест на коронавірус дав позитивний результат.

Новинський запевняє, що його стан у нормі, він не відчуває ніяких симптомів захворювання, температура 36,8, а комп’ютерна томографія легень не визначила відхилень від норми.

За його словами, до повторного тестування лікарі поки обережні у висновках і прогнозах, але порадили кілька днів провести в стаціонарі під їх наглядом. 

Незалежно від остаточного підтвердження діагнозу депутат має намір дотримуватися всіх рекомендацій лікарів і режим ізоляції. 

загрузка...

Додамо, як повідомляється на сайті фонду Новинського, напередодні він зустрічався з предстоятелем УПЦ МП Онуфрієм, щоб передати 850 тисяч медичних масок, закуплених фондом на честь свята Покрова Пресвятої Богородиці. Ці маски мають роздати парафіянам, які вирішать іти в храми на Великодні богослужіння.

новинский, онуфрий

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, у столиці самим масовим осередком коронавірусу стала Києво-Печерська лавра, що відноситься саме до УПЦ МП. Там вже понад 90 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Територію храму закрили на карантин – поліція і Нацгвардія контролюють входи і виходи. Місто направило у Лавру рентгени та медиків для ПЛР-тестування.  

Серед хворих – «Паша-Мерседес», з яким Новинський підтримував тісні стосунки і який закликав вірян ігнорувати карантин та йти до церкви, молитись і причащатись.

загрузка...