У метро з’явилися дефібрилятори, але за ними доведеться бігти до касира

13:56 26.05.2020

У столичному метрополітені з’явилися перші автоматичні дефібрилятори, але через можливе викрадення встановили їх не на платформах, а у приміщенні касирів.

У метро з’явилися дефібрилятори, але за ними доведеться бігти до касира

Про це повідомляється на сторінці “Центру спеціальної підготовки” у Facebook.

Зазначається, що наразі дефібрилятори є на станціях “Вокзальна”, “Шулявська”, “Лісова”, “Чернігівська”, “Дарниця”, “Лівобережна” та “Хрещатик”.

На платформах розмістили наліпки про їх наявність у касира, а також є кнопка виклику. Тому при необхідності, необхідно буде скористатися кнопкою, звернутися до чергового, або бігти до касира за дефібрилятором.

Фото: Центр спеціальної підготовки

Фото: Великий Київ

Зазначимо, що встановлені дефібрилятори закуплені Міським центром громадського здоров’я поза ініціативою Громадського бюджету, в рамках якого планувалося їх розміщення на всіх станціях. Про це заявили автори ініціативи “РеаніМетро”, розкритикувавши таку систему розміщення дефібриляторів.

“Дефібрилятори, які зараз встановлені в метро, не доступні для використання пасажирами. Якщо дефібрилятор знадобиться на платформі, необхідно буде піднятися ескалатором або попросити чергового. На станції, наприклад, Арсенальна, на це знадобиться близько 10 хвилин, а кожна хвилина затримки від початку фібриляції – це мінус 10% виживання”, – йдеться в повідомленні.

Також додається, що у проектах, які стали переможцями Громадського бюджету, чітко зазначено, що дефібрилятори мають бути розташовані на платформах, щоб скористатися ними можна було без перешкод будь-якому пасажиру.

Нагадаємо, вчора відновив роботу довгоочікуваний киянами метрополітен. Жителів столиці закликають користуватися підземкою лише за нагальної потреби, а ми нагадаємо основні правила роботи метро для безпеки пасажирів. Нашу ревізію метро після простою – дивіться тут.

Також “Великий Київ” вирішив перевірити чи справді у підземці мало людей і проїхався у годину пік червоною гілкою з Лівобережки до Хрещатика – ФОТОРЕПОРТАЖ.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...