Про це повідомляється на сторінці “Центру спеціальної підготовки” у Facebook.
Зазначається, що наразі дефібрилятори є на станціях “Вокзальна”, “Шулявська”, “Лісова”, “Чернігівська”, “Дарниця”, “Лівобережна” та “Хрещатик”.
На платформах розмістили наліпки про їх наявність у касира, а також є кнопка виклику. Тому при необхідності, необхідно буде скористатися кнопкою, звернутися до чергового, або бігти до касира за дефібрилятором.
Зазначимо, що встановлені дефібрилятори закуплені Міським центром громадського здоров’я поза ініціативою Громадського бюджету, в рамках якого планувалося їх розміщення на всіх станціях. Про це заявили автори ініціативи “РеаніМетро”, розкритикувавши таку систему розміщення дефібриляторів.
“Дефібрилятори, які зараз встановлені в метро, не доступні для використання пасажирами. Якщо дефібрилятор знадобиться на платформі, необхідно буде піднятися ескалатором або попросити чергового. На станції, наприклад, Арсенальна, на це знадобиться близько 10 хвилин, а кожна хвилина затримки від початку фібриляції – це мінус 10% виживання”, – йдеться в повідомленні.
Також додається, що у проектах, які стали переможцями Громадського бюджету, чітко зазначено, що дефібрилятори мають бути розташовані на платформах, щоб скористатися ними можна було без перешкод будь-якому пасажиру.
Нагадаємо, вчора відновив роботу довгоочікуваний киянами метрополітен. Жителів столиці закликають користуватися підземкою лише за нагальної потреби, а ми нагадаємо основні правила роботи метро для безпеки пасажирів. Нашу ревізію метро після простою – дивіться тут.
Також “Великий Київ” вирішив перевірити чи справді у підземці мало людей і проїхався у годину пік червоною гілкою з Лівобережки до Хрещатика – ФОТОРЕПОРТАЖ.