“У Лялі є гідність, а у Вакарчука – все інше”. З’явилися подробиці зіркового розлучення

12:35 13.06

Розлучення музиканта, співака Святослава Вакарчукаа та дизайнери Лялі Фонарьової прокоментував поет Євген Рибчинський.

“У Лялі є гідність, а у Вакарчука – все інше”. З’явилися подробиці зіркового розлучення

На своїй сторінці у Facebook він розповів про життя зіркової родини.

«Знаю Славка і Лялю з середини 90-х. Але зовсім з різних джерел. Славко тоді тільки починав свій творчий шлях і чіплявся за будь-яку можливість показатися в телевізорі, а Ляля була дружиною мого друга, відомого стиліста Володі Тарасюка. Статус Славка тоді був доволі невизначений, сотні таких хлопчаків намагалися взяти штурмом Мелораму і Територію А. Комусь пощастило, а комусь менше, селяві. А статус Фонарьової навпаки: дружина власника салонів VT, модного, перспективного і впливового стиліста. Коли Ляля пішла від Тарасюка до Вакарчука багато хто просто пожав плечима, бо тоді це був дивний вибір. А для Славка це була мабуть чи не перша в житті перемога, за якою потім послідували і відомість, і популярність, і заможність, і впливовість і все решта», – ідеться у дописі.

Рибчинський також підтримав Фонарьову та зазначив, що у неї є гідність.

«20 років по тому Славко вирішив йти далі і просив не судити суворо. Та й ніхто не судить, розібратися б у своїх пенатах. Просто все колись завершується: молодість, краса, популярність, здоров’я, гроші, життя… Але завжди слід залишатися Людиною. Просто хочеться виразити респект Лялі, яка приклала усіх зусиль, аби зробити зі Славка зірку, віддала кращі роки життя, залишаючись вічно в тіні його «зоряності», і за 20 з зайвим років не одружилася і не спекулювала прізвищем чоловіка як багато інших. Впевнений, вона і зараз залишиться в тіні. Бо у Лялі є гідність. А у Вакарчука – усе інше», – написав поет. 

Нагадаємо, сам Вакарчук зауважив, своїм “вичерпним” постом повідомив все, що вважав вартим уваги, та попросив утриматись всіх від “додаткових запитань та дискусій з цього приводу”.

Насамкінець додав: “Все буде добре”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...