“Все буде добре”. Вакарчук розлучився з дружиною після 20 років “щасливого і насиченого радістю” життя

Автор: Галина Ворона
18:15 12.06

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук розійшовся з дружиною, з якою прожив понад 20 років.

“Все буде добре”. Вакарчук розлучився з дружиною після 20 років “щасливого і насиченого радістю” життя

Про це музикант повідомив на своїй Facebook-сторінці.

Сталось так, що після більш ніж 20 років щасливого і насиченого радістю життя, наші з Лялею дороги розійшлись. Причини цього залишаються нашою з Лялею особистою справою”, – говориться в дописі. Ляля і я завжди були, є і будемо близькими людьми. Я безмежно вдячний їй за понад двадцять років, що ми пройшли разом. За любов, за мудрість, за опору. Вдячний за нашу доньку Діану. Вдячний за все. Життя продовжується. Я сподіваюсь, що воно подарує кожному з нас достатньо щасливих моментів”, – говориться в дописі.

Вакарчук зауважив, своїм “вичерпним” постом повідомив все, що вважав вартим уваги, та попросив утриматись всіх від “додаткових запитань та дискусій з цього приводу”.

Насамкінець додав: “Все буде добре”.

Як відомо, Святослав і Ляля познайомилася ще в студентські роки, вона тоді вже була заміжня і виховувала доньку Діану. Однак Святослав “не здався без бою” і зрештою завоював серце дівчини. Закохані прожили у цивільному шлюбі 15 років і тільки у 2015-му офіційно стали чоловіком та дружиною. Співак ретельно оберігав приватне життя від сторонніх очей.

Читайте також: Святослав Вакарчук складає депутатський мандат

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...