У київському зоопарку побудують ветеринарну клініку. А невдовзі відкриють паркінг

15:29 09.09

Наприкінці вересня на території зоопарку в Києві відкриють новозбудований паркінг для відвідувачів зоопарку. Також тривають і роботи із оновлення зоопарку.

У київському зоопарку побудують ветеринарну клініку. А невдовзі відкриють паркінг

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Уже наприкінці вересня на території столичного зоопарку ми відкриємо новозбудований паркінг на понад 400 авто. Заїхати на нього можна буде з вулиці Зоологічної. Відкриття паркінгу спростить доступ до зоопарку і розвантажить дорожній рух. До реконструкції вхідної групи автомобілі відвідувачів займали весь крайній правий ряд проспекту Перемоги. А тепер – намагаються паркуватися на вулиці Зоологічній”, – сказав Кличко.

Зараз там встановлюють шлагбауми та автомати, через які буде здійснюватись оплата. Перебуватиме паркінг на балансі зоопарку. І зібрані кошти йтимуть на потреби зоопарку.

Скільки коштуватиме залишити авто – буде вирішувати керівництво зоопарку після того, як прийме паркінг на свій баланс.

Також тривають і роботи із оновлення зоопарку. Там зводять новий приматник із зимовими та літніми вольєрами. Його будівництво завершать наступного року. В рамках наступної черги реконструкції, окрім оновленого «житла» для тварин, господарчих приміщень та благоустрою території, у зоопарку, зокрема, зведуть ветеринарну клініку з карантинними вольєрами.

Нагадаємо, в травні відкрився оновлений зоопарк з різнокольоровим жирафом на вході. Що ще нового – вольєри, тварини, квитки, сміттєві баки? “Великий Київ” поїхав подивитись, що ж змінилось в зоопарку – дивіться наш репортаж.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...