У Києві зняли рекламу світового бренду. Грає – зірка “Гри престолів”

Автор: Тетяна Сененко
13:34 05.04.2021

Ювелірний бренд Swarovski представив новий рекламний ролик, що був повністю відзнятий у Києві. У ньому, зокрема, знялися акторка Гвендолін Крісті, відома за роллю у серіалі «Гра Престолів» (Бріана, жінка-лицар), та модель Адво Абоа.

У Києві зняли рекламу світового бренду. Грає – зірка “Гри престолів”

Ролик починається з кадрів, зроблених навпроти будинку за адресою Княжий затон, 21 (Дарницький район, біля метро «Осокорки» у Києві); також поруч можна помітити Дніпровську набережну та вулицю Срібнокільську.

Рекламний ролик знімав київський продакшн Family Production, режисером став південноафриканський фахівець Теренс Ніл. Представниця продакшна Анастасія Буковська у коментарі для The Village підтвердила, що зйомки усіх сцен проходили у Києві.

«Робота з акторками на зразок Ґвендолін Крісті є мрією кожного продюсера. Побачивши Батьківщину-мати в Києві, вона сказала, що вперше бачить жінку, вищу за неї… Нам було важливо довести, що проект такого рівня може бути зроблений в Україні безпечно та швидко навіть під час пандемії. Для цього ми розділили знімальний майданчик на різні зони, забезпечили тестування й інші засоби захисту для всієї групи», – розповіла продюсерка.

Нагадаємо, раніше Київ став знімальним майданчиком для відомої британської поп-співачки.  Відео на пісню знімали два дна в двох павільйонах двома паралельними режисерськими групами.

Також, не без участі Києва обійшлися зйомки реклами LGBTQ + спільноти. Зйомки проходили у два дні на трьох локаціях. Для декорацій навіть був створений сюрреалістичний будинок – Home of Diversity.

Великий Київ у Google News

підписатися