Для співачки Дуа Ліпи знімали відео про “Титанік” у Києві

Автор: Любава Лисичкіна
19:11 16.02

Київ став знімальним майданчиком для відомої британської поп-співачки.  Відео на пісню знімали два дна в двох павільйонах двома паралельними режисерськими групами.

Для співачки Дуа Ліпи знімали відео про “Титанік” у Києві Фото: shelter.film

Про це повідомляє СЛУХ з посиланням на продакшн shelter.film, який займався зйомкою кліпу.

Відомо, що британська поп-співачка Дуа Ліпа  вже представила своє перше цьогорічне відео на пісню We’re Good. Пісня входить до розширеної версії альбому Future Nostalgia.  Відео ж на пісню було знято в Києві. 

За словами продюсера Альберта Зурашвілі,  зйомки тривали два довгих дні, зі зйомками в двох павільйонах двома паралельними групами. Над відео працювали  одразу  два режисери,   кожен знімальний майданчик міг повноцінно існувати паралельно.

Події в кліпі відсилають до подій на «Титаніку» — головний герой, лобстер з акваріума, який в будь-який момент може стати чиєюсь вечерею. Але коли лайнер гине, тварина вислизає в ілюмінатор і опиняється на волі.

В той же час представник продакшну зауважив, що   співачка у Київ не прилітал аз причин особистого характеру. Саме тому, усі плани, в яких присутня артистка, були зняті в США на невеликий «вигородці» — частині декорації, яка покривала фон за нею.

 До слова,  22 лютого у столиці виступить Papa Dj . Новий сет відомий італієць представить на сходовій площадці окраси Андріївського узвозу — Андріївській церкві.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...