У Києві зберігається висока напруга з нестачею бензину – експерт

Автор: Ольга Даниленко
17:39 16.06

Криза з нестачею бензину не минула, однак, у Києві покращилася ситуація зі скрапленим газом та дизпаливом

У Києві зберігається висока напруга з нестачею бензину – експерт

Про це розповів експерт з енергетичних питань, директор ТОВ “Консалтингова група А-95” Сергій Куюн.

“Казати, що криза минула – це буде абсолютно неправильно. Бензин зараз найбільш проблемна позиція. По ньому постачання хоч і зростає, але все одно до мінімальних рівнів прогнозних ми поки що не дійшли”, – зазначив він.

Експерт радить киянам наповнювати баки у великих мережах АЗС, адже на маленьких АЗС можна отримати фальсифікат.

“З березня діє мораторій на перевірку і бізнесу, і якості (палива, – ред.) зокрема. Тому ніхто контролем цим не займається. Фальсифікат на ринку є, але сказати, що дуже багато… Його обсяги не великі. Не можу, на щастя, сказати, що це масове явище”, – пояснив він в ефірі ТК 5 канал”.

Куюн додав, що наразі кияни не мають нестачі дизпалива, також ринок наповнений скрапленим газом – відстежуватися тенденція до зниження ціни.

“Набагато краща ситуація зі скрапленим газом, на нього взагалі немає черг, кожного дня моніторю особисто. В Києві, принаймні точно. Також з’явилася цікава тенденція на зниження ціни. По дизпаливу непогана ситуація. Набагато краща. Бачимо дуже добру динаміку постачання і відповідно зменшення черг на нього”, – додав Куюн.  

Нагадаємо, у Мінекономіки заявили, що вартість звичайного бензину в Україні не має перевищувати 39,86 грн/літр. 

Як повідомляв ВК, у квітні зі столичних заправок зник бензин А-95. Також повідомлялося, що у Києві почався ажіотаж на заправках через брак пального. АЗС почали обмежувати продаж. У міській владі закликали киян, і зокрема водіїв, не пересуватися містом приватним автотранспортом без нагальної потреби через брак палива.  

Додамо, он-лайн мапа, де можна перевірити, які АЗС працюють у Києві.  

Великий Київ у Google News

підписатися