У Києві завершили середній ремонт на 6 вулицях із запланованих 65

Автор: Галина Ворона
17:36 11.06

Кілька місяців у кожному районі столиці тривають середні ремонти, під час яких оновлюють дороги і тротуари. Новим дорожнім одягом уже можуть похизуватись 6 об’єктів із 65, які планують оновити впродовж цього сезону.

У Києві завершили середній ремонт на 6 вулицях із запланованих 65

Про це повідомляє “Київавтодор”.

Фактично середній ремонт завершено:

  • на вул. Березняківській у Дніпровському районі,
  • у провулку Патона у Подільському,
  • вул. Тимірязєвській на Печерську,
  • просп. Шухевича у Деснянському районі,
  • просп. Миру у Дніпровському районі. 

На фінальній стадії роботи на вулицях Омеляновича-Павленка, Коласа, Архипенка.

Натомість щойно розпочали ремонт на б-рі Чоколівському, просп. Маяковського, на вул. Костьольній, вул. Трьохсвятительській, вул. Ружинській, вул. Камишинській, вул. Ялтинській, вул. Осиповського, вул. Турівській та інших.

Загалом нині середнім ремонтом охоплено 28 об’єктів.

Окрім вулиць, середні ремонти виконують і на шляхопроводах. Уже завершено роботи на двох перехідних об’єктах: це Повітрофлотський шляхопровід і шляхопровід на перетині вул. Братиславської та вул. Шолом-Алейхема (роботи були розпочаті минулого року). Продовжується оновлення шляхопроводу на вул. Лифаря над трамвайними коліями, шляхопроводу на перетині Кільцевої дороги і просп. Леся Курбаса.

Нагадаємо, на будівництві Подільсько-Воскресенського мосту, який планують ввести в експлуатацію до кінця року, вже натягнули всі ванти та прибирають тимчасові опори.  

До слова, ще низку вулиць у столиці ремонтують капітально – там оновлюють все: від інженерних мереж і дощової каналізації до освітлення.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...