Сучасний та зручний. У Києві з’явиться вуличний об‘єкт з переробленого пластику

10:13 22.08.2020

У столиці з’явиться міський об‘єкт з переробленого пластику, який буде зручним у користуванні та даватиме додаткове озеленення. Ініціатори пройдуть весь шлях від збору та сортування сміття до його переробки, і від проєктування сучасного вуличного об’єкту до його встановлення.

Сучасний та зручний. У Києві з’явиться вуличний об‘єкт з переробленого пластику

Про це повідомляє команда міських дизайнерів “Агенти змін”.

“В київських публічних просторах часто відсутні зручні вуличні меблі. В озелененні не рідко використовують однолітні рослини, які зникають взимку. А після вечірніх променадів сквери та парки іноді перетворюються на смітники. Ми хочемо це виправити і налагодити процес, який поступово змінить ситуацію на краще: в пабліках з‘являтимуться сучасні вуличні меблі, в озелененні використовуватимуть багатолітні рослини, а сміття будуть збирати та переробляти”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для того, щоб всі могли повторити подібний процес, буде створено навчальний курс. В ньому детально розкажуть про всі етапи проєкту, про перестороги та важливі нюанси, на які потрібно звернути увагу, і разом з експертами поділяться досвідом створення вуличних меблів. Курс буде безкоштовним для всіх охочих.

Додамо, що у Салоніках давно створюють вуличні меблі з переробленого пластику. Ініціатива має назву Print Your City (Надрукуй своє місто). Кожен містянин може долучитися до створення міського об’єкту з переробленого пластику – мешканці віддають пластик на переробку і подальше виробництво вуличних меблів. Наприклад, ось таких:

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, мостом з’єднають два корпуси коворкінгів на території заводу “Арсенал”. Ще там з’явиться зелена зона, івент-холл та парковка.

Великий Київ у Google News

підписатися