Більше мостів Києву! Ще один з’явиться на території заводу “Арсенал”

14:11 21.08.2020

Мостом з’єднають два корпуси коворкінгів на території заводу “Арсенал”. Ще там з’явиться зелена зона, івент-холл та парковка.

Більше мостів Києву! Ще один з’явиться на території заводу “Арсенал”

Про це на своїй сторінці в facebook написав Ілля Кенігштейн, засновник мережі коворкінгів Creative States. 

Планується, що це буде простір площею 3 000 метрів квадратних. 

Зараз я хочу оголосити про початок роботи над нашою наступною локацією. Це Креативний Штат Арсенал 2. Арсенал ДВА. Ми створимо фантастично красивий та зручний простір розміром в 3 000 квадратних метрів – по сусідству з першим, таким чином збільшивши загальний простір Арсеналу до 7 200 метрів квадратних (і до 15 000 метрів квадратних по всій мережі)”,

– написав Кенігштейн в пості.

Читайте також: Що робити зі старими заводами? Дизайнери перетворять бетонну коробку на креативний простір (ФОТО)

Зазначається, що окрім відкритої зони між корпусами, де будуть рости дерева, кущі та газон, будуть стояти також шатри, лавочки та пуфи в оточенні арт-інсталяцій. 

Ми зробимо обіцяну парковку. Ми зробимо обіцяний івент-холл. Ми з’єднаємо обидві локації красивим мостом. І буде ще багато зручних та ергономічно-правильних рішень для сучасної та комфортної роботи”,

– підсумував засновник Creative Space.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, цього літа занедбаний ангар заводу “Арсенал”, на території якого вже працює перший у столиці фуд-холл Kyiv Food Market, перетворився на сучасний коворкінг-простір Creative State of Arsenal (ФОТО). 

Великий Київ у Google News

підписатися