У Києві відкрилась виставка відомого митця (ФОТО)

20:17 07.06.2021

У Національному музеї «Київська картинна галерея» проходить експозиція «Поривчастий», присвячена 35 річчю творчої діяльності сучасного українського художника Владислава Шерешевського.

У Києві відкрилась виставка відомого митця (ФОТО)
оренда квартири Київ

Мистецький проєкт стартував 25 травня в межах музейного проєкту «Сучасне мистецтво України». У чотирьох залах першого поверху Картинної галереї представлені близько 100 картин художника, створених у період з 2017 — 2021 роки.

 

Художник Владислав Шерешевський гармонійно поєднує у своїй творчості класичні традиції живопису з тенденціями постмодернізму, активно звертаючись до гри сенсу, іронії та естетичного експерименту.

Саме це надає його творчості яскраво індивідуальних рис, робить картини художника впізнаними, які постійно спонукають до глядацького діалогу.

Читайте також: Розваги та музей: на ВДНГ відкривається виставка-парк “Планета динозаврів”

Вмежах експозиції «Поривчастий», яка триває до 13 червня, проходить презентація нового альбому художника, присвяченого його творчості останніх років. Для шанувальників творчості відомого митця, у суботу та неділю у музеї відбудуться також персональні зустрічі з Владиславом Шерешевським.

До слова, 18 червня у столичному парку “Співоче” з’являться крокодили, черепахи, слони, страуси та інші 3D композиції, зроблені із квітів та декоративних рослин.

 

Великий Київ у Google News

підписатися