Розваги та музей: на ВДНГ відкривається виставка-парк “Планета динозаврів”

Автор: Марія Супрун
19:07 11.05.2021

15 травня на столичному ВДНГ відкривається виставка-парк «Планета динозаврів». Проєкт являє собою унікальне поєднання розваг та наукового музею просто неба.

Розваги та музей: на ВДНГ відкривається виставка-парк “Планета динозаврів”

Як повідомляється на сторінці ВДНГ у Facebook, над створенням експонатів для експозиції працювали вчені з музеїв природознавства Аргентини, Польщі, Китаю та США.

У парку можна буде побачити аніматроні моделі динозаврів, доісторичних птахів та летючих рептилій, що колись населяли Землю. Усі вони виконані в реальному розмірі та розміщенні в тих умовах, що панували на планеті за часи їхнього існування — це і є головна гордість парку. 

На гостей чекає знайомство з Мезозойською ерою через подорож кожним з її періодів: тріасовим, юрським та крейдяним.

Подивитися на птахів Мезозойської ери можна буде піднявшись на підвісні мости, з них відкриється вид на дивовижних летючих рептилій, що населяли планету впродовж трьох епох.

Для наймолодших гостей на “Планеті динозаврів” підготують добірку в понад 40 розмальовок з динозаврами, шоу-програму з виступом дино-рок-гурту, а також розмістять великий надувний батут.

Виставка-парк працюватиме з 10:00 до 20:00. Вартість квитків — від 130 грн (понеділок-вівторок), від 170 грн (середа-неділя). У наявності є пільгові та сімейні квитки. Локація працюватиме з дотриманням усіх карантинних норм.

Нагадаємо, у Гідропарку відкрився найбільший парк динозаврів в Україні – яскраві фото. Водночас, щоб потрапити в парк доведеться вистояти величезну чергу (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися