У Києві відбувся ювілейний “Пробіг під каштанами”

14:18 28.05.2023

У День Києва, 28 травня, провели традиційний щорічний «Пробіг під каштанами». Цього року він став ювілейним – тридцятим.

У Києві відбувся ювілейний “Пробіг під каштанами”
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Укрінформ.

«У нас була невеличка команда амбасадорів. Були лікарі та були хлопці військові, були представники ДСНС. Загалом були всі, хто рятує життя: лікарі рятують в операційних, військові – на фронті, ДСНС – в тилу», розповіла ініціаторка та організаторка заходу Ірина Кузнєцова.

Цьогоріч понад 7 000 учасників здійснили благодійні внески. Було сформовано понад 100 корпоративних команд. Найчисельніша налічує 650 учасників.

«Після сьогоднішньої ночі (російські війська атакували Україну 54 рази іранськими ударними дронами “Shahed-136/131” – ред.) у мене не було жодного сумніву в тому, що ми зберемося та проведемо цей забіг. На ранок у нас було понад 7 тисяч зареєстрованих. Нашими амбасадорами стали близько 100 людей. Ми зібралися та провели цей забіг, і нас зустріли на фініші чудовим концертом діти», – розповіла Кузнєцова.

Як зазначив амбасадор пробігу Андрій Джеджула, усі охочі ще мають можливість узяти участь в заході, адже реєстрацію продовжили до кінця травня. «Ви можете долучися до цього пробігу сьогодні, у день Києва, завтра, післязавтра. Коротше, до кінця травня ви можете зареєструватися і зробити свій посильний внесок своїм благодійним пробігом. Пам’ятайте, що ми цього року збираємо кошти не тільки для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», – сказав він.

Учасники заходу бігли заради маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Їхня мета полягає у тому, аби зібрати 1 млн грн для потреб закладу. Ще одним реципієнтом благодійної допомоги цього року є фонд SMART Medical Aid, який розпочав проєкт «100 карет швидкої допомоги Україні». Завдання – зібрати кошти на карети швидкої допомоги для транспортування поранених у зонах бойових дій чи прифронтових зонах.

Долучився до акції також міністр охорони здоров’ям Віктор Ляшко, українські лікарі, захисники, які нині перебувають у Києві, та ті воїни, які далеко від столиці. Захід об’єднав людей з усього світу. До спортивно-благодійної акції долучилися учасники у Словенії, Австрії, Канаді, США, Ірландії, Великій Британії та інших країнах світу.

Зважаючи на воєнний стан, учасники спортивного заходу не збиралися на одній локації та в один час. Вони доєдналися до пробігу онлайн і вийшли на пробіжку чи прогулянку в безпечному місці.

Як повідомлялося, у 2022 році в умовах воєнного стану учасники 29-го пробігу також не збиралися на єдиній локації.

Великий Київ у Google News

підписатися