У Києві провели гідравлічні випробування на 83% тепломереж: де в найближчі повернуть гарячу воду

Автор: Марія Супрун
04:40 05.08

У столиці вже провели гідравлічні випробування на 83% об’єктів – квартальних котельнях, теплоджерелах, теплових мережах. Наразі «Київтеплоенерго» поступово відновлює роботу низки об’єктів та гаряче водопостачання споживачам.

У Києві провели гідравлічні випробування на 83% тепломереж: де в найближчі повернуть гарячу воду

Про це під час проведення оперативного штабу з питань підготовки міського господарства до зими повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Зокрема, у найближчі дні відновлюється постачання гарячої води споживачам у зоні обслуговування:

  • ТЕЦ-6 – ж/м Троєщина, Лісовий, частина Воскресенки;
  • Станції теплопостачання-2 – ж/м Оболонь, Куренівка, Поділ;
  • районної котельні «Воскресенка» – ж/м Райдужний, частина Воскресенки.

Наразі гідравлічні випробування тривають на восьми теплоджерелах.

«Керуючі компанії зараз повинні сфокусуватися на отриманні житловими будинками паспортів готовності до зимового періоду. Інженерні мережі, конструктивні елементи будинку – покрівля, стіни, вікна і двері, вхідні групи, а також усі інженерні мережі повинні відповідати критеріям для пуску тепла. На завершення цих робіт у керуючих компаній орієнтовно є місяць. При цьому вже зараз розпочалися перевірки, які допоможуть районним службам усунути недоліки та зауваження», – зазначив Пантелеєв.

Нагадаємо, у Києві тривають перевірки готовності житлових будинків, мереж і обладнання до наступного опалювального сезону. У Святошинському районі перевірили стан електрощитових, трансформаторну підстанцію та тепловий пункт.

Великий Київ у Google News

підписатися