У Києві помер громадський діяч, колишній депутат Київради Віталій Комов

Автор: Галина Ворона
10:59 11.11

У Києві на 74-му році життя помер колишній депутат Київради, провідний інженер із льотних випробувань АНТК ім. Антонова Віталій Комов. Кияни згадують його як одного з найкращих громадських діячів міського самоврядування.

У Києві помер громадський діяч, колишній депутат Київради Віталій Комов

Про смерть Комова повідомив у Facebook заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко.

Ми були знайомі з 2006 року. Іноді ми з ним не погоджувались. Часто знаходили спільні знаменники.
Безкомпромісний, мудрий, по-доброму затятий. Сумно. Вже не почуємо його саркастичні, в’їдливі, але до болі правдиві коментарі. Останні тижні стрічка у ФБ сповнена співчуттями. Такий час. Спочивайте з миром, пане Віталію!” – йдеться в дописі.

Кияни у коментарях дуже жалкують про смерть Комова та кажуть, що Київ втратив людину, яка вболівала за місцеве самоврядування і всі сили та час вкладала в її втілення. Коментатори характеризують Комова як принципову безкомпромісну людину. При цьому він мав надзвичайні людські якості, був щирим, відвертим.

 “Достойна людина покинула наш недосконалий світ”, – зауважив один із дописувачів.

Навіть опоненти Комова визнають, що він був адекватною толковою людиною.

Віталій Комов народився в Азербайджані 1948 року. Закінчив Харківський авіаційний інститут. Громадський діяч, експерт у питанні місцевого самоврядування у Києві, депутат Київради з 1990 по 2006 р. Засновник та директор будівельної фірми ТОВ “Нивкижитлобуд”. Працював в АНТК ім. Антонова провідним інженером з льотних випробувань.

1998 року балотувався до Верховної Ради від Народно-демократичної партії, але не пройшов. З 2005 року очолював громадську організацію “Форум порятунку Києва”. З 2006 до 2010 – депутат Шевченківської райради.

Нагадаємо, у Києві днями поховали режисера Театру на Подолі Віталія Малахова.

Великий Київ у Google News

підписатися