“Театр на Подолі – храм мистецтва, де постійно буде дух Віталія Малахова”. У Києві простились з відомим режисером

Автор: Галина Ворона
18:20 08.11.2021

Київ сьогодні попрощався з режисером, народним артистом України та керівником Театру на Подолі Віталієм Малаховим. Він помер 4 листопада на 68-му році життя.

“Театр на Подолі – храм мистецтва, де постійно буде дух Віталія Малахова”. У Києві простились з відомим режисером

В останню путь митця провели у рідному театрі, якому він віддав понад 30 років життя.

Проститись із Віталієм Малаховим прийшли рідні, колеги, шанувальники творчості, а також політики, зокрема мер Києва Віталій Кличко, лідер “Європейської солідарності”, п’ятий президент Петро Порошенко.

Ми зараз знаходимося біля театру на Подолі. Але люди мистецтва називають його театром Малахова. Тому що він вклав свою душу у цей театр. Вклав душу, щоб ті актори грали тут. І він дуже велика особистість. Людина йде, але після неї залишаються думки, ідеї, дух”, – зазначив Віталій Кличко.

Він запропонував назвати театр на Подолі театром імені Віталія Малахова.

За словами Петра Порошенка, смерть Віталія Малахова стала великою втратою для всієї родини Порошенків, для країни, Києва, Подолу і кожного з  глядачів.

Я особисто згадую дві наші зустрічі. Першу – коли корпорація ROSHEN прийняла рішення, що найбільш правильним використанням грошей, які у 2014 і 2015 роках були видерті з Росії під час ліквідації Липецької фабрики, було інвестувати саме в Театр на Подолі та українську армію. Бо це два найбільших напрямки, які тримають і будують українську державність. І мені приємно, що ні в першому, ні в другому випадку – ми не помилилися. А друга зустріч – коли відкривався Театр на Подолі. Пригадую, як від щастя сяяли очі Віталія Юхимовича. Він казав, що нарешті набув дім. А сьогодні я б сказав, що це не дім, це – храм. Храм мистецтва, де постійно буде дух Віталія Малахова”, – поділився Петро Порошенко.

Віталій Малахов прощання Віталій Малахов прощання Віталій Малахов прощання

Нагадаємо, Віталій Малахов помер 4 листопада на 68-му році життя.

Великий Київ у Google News

підписатися