У Києві піймали завербованого шпигуна російських спецслужб: деталі

Автор: Тетяна Сененко
12:58 28.01

Для ворога агент збирав інформацію про військовослужбовців безпекових і правоохоронних структур України, у тому числі СБУ.Служба безпеки України заявляє про викриття чергового ворожого агента у Києві, завербованого бойовиками так званого “МДБ ДНР”, яке контролюється російськими спецслужбами.

У Києві піймали завербованого шпигуна російських спецслужб: деталі

Повідомили в пресслужбі СБУ.

За даними слідства, в поле зору представників країни-агресора громадянин України потрапив під час відвідування родичів на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донеччини.

Він добровільно погодився сприяти діяльності терористичній організації “ДНР”.

За завданням кураторів, агент збирав інформацію про військовослужбовців силових структур України, у тому числі СБУ. Серед іншого, їх цікавили контррозвідувальні заходи із протидії російським спецслужбам.

Зловмисник мав передавати отримані відомості під час особистих зустрічей з кураторами на території ОРДЛО або через технічні канали зв’язку.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 2  ст. 258 (терористичний акт) та ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у муніципальній охороні Києва нібито працює колишній бойовик «ЛНР» Віллі Переходенко.

Чоловік уродженець окупованого Росією Луганська, йому 52 роки. До початку грудня 2016 року він воював проти України у лавах другої мотострілецького батальйону окупантів терористичної «ЛНР», будучи старшим механіком-водієм.

Згаданий найманець навіть внесений у базу «Миротворець».

У муніципальну охорону української столиці Переходенка нібито влаштував Андрій Крищенко, колишній очільник поліції Києва, а нині – заступник голови КМДА.

Великий Київ у Google News

підписатися