Скандал у столиці: бойовик ЛНР працює у “Муніципальній варті”

11:58 21.01

У муніципальній охороні Києва нібито працює колишній бойовик «ЛНР» Віллі Переходенко.

Скандал у столиці: бойовик ЛНР працює у “Муніципальній варті”

Про це повідомив прессекретар волонтерської спільноти Inform Napalm Михайло Макарук у Fаcebook.

Чоловік уродженець окупованого Росією Луганська, йому 52 роки. До початку грудня 2016 року він воював проти України у лавах другої мотострілецького батальйону окупантів терористичної «ЛНР», будучи старшим механіком-водієм.

Згаданий найманець навіть внесений у базу «Миротворець».

У муніципальну охорону української столиці Переходенка нібито влаштував Андрій Крищенко, колишній очільник поліції Києва, а нині – заступник голови КМДА.

«Вибачте, всьому є межа, але щоб сепарня ходила по Києву і типу захищала нас – це вже перебір. Можливо, це буде цікаво депутатам: Віктору Кононенку, Зої Ярош, Дмитру Білоцерковцю та, може, і сам Віталій Кличко зверне увагу»,– обурився Макарук.

Під дописом Макарука одразу відписалися депутати Київської міської ради. Так, Віктор Кононенко зазначив, що знає Крищенка як патріота з літа 2014 року, коли того призначили тимчасовим виконувачем обов’язків голови Словянської райдержадміністрації.

«Крищенка знаю з 2014 року, з моменту призначення керівником ВЦА Слов‘янська. Точно не сєпар. Хлопців з Мунварти знаю менше, але поважаю також не менше і вважаю їх побратимами, з якими, переконаний, буду боронити країну в одному окопі. Регулярно чую позиції обох сторін. Не «влажу» з названих вище причин. Не розумію, чому не можуть сісти, поговорити і визначити спільні позиції», – написав Кононенко.

Також у коментарях один із представників муніципальної охорони Артем Романов зазначив, що після розголосу керівник комунального підприємства Сергій Чернишев нібито приїхав серед ночі на робоче місце і забрав особисту справу Переходенка з відділу кадрів. 

Нагадаємо, у жовтні прокуратура провела обшуки у приміщеннях комунального підприємства “Муніципальна охорона” через підозри у розкраданні 4,7 млн грн на поставках форменого одягу.

Великий Київ у Google News

підписатися