У Києві офіційно стартувала послуга передплаченого паркування – скільки це коштує та як працює

Автор: Галина Ворона
15:29 28.12.2021

У Києві офіційно запрацювала послуга передплаченого паркування. Перші клієнти раніше “забивали” собі місця за допомогою конусі та згодились офіційно укласти угоду з містом і про бронювання машиномісць.

У Києві офіційно стартувала послуга передплаченого паркування – скільки це коштує та як працює

Про це розповів у своєму Телеграм-каналі заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, перші власники офіційних табличок, наданих містом, ресторан Citronelle і БЦ “Софія”, які мають 2 і 6 місць відповідно, в рамках короткострокового контракту – до запуску аукціонів.

Платять вони по 8599 грн/міс за паркомісце.

Раніше, зауважив Усов, тут були самовільно встановлені конуси, тож місто їх зібрало і запропонувало бізнесу офіційний договір про бронювання машиномісць з використанням офіційного міського знаку і прозорої оплати.

Можна забронювати 40% паркомайданчика. Інші 60% – завжди лишаються загальнодоступними.

Чесну співпрацю бізнесу з містом можна перевірити за QR-кодом. Там є договір контрагента з відповідальним комунальним підприємством “Київтранспарксервіс” і дані про те, хто передплатив машиномісця, скільки, на який період, і скільки за це отримує міський бюджет.

Конуси по місту забираємо щотижня. Роботи багато, залучаємо інших стейкхолдерів”, – додав Усов.

передплачене паркування передплачене паркування

Читайте також: Біля Золотих Воріт водії почали паркуватись в три ряди з одного боку (ФОТОФАКТ) 

Нагадаємо, в оновленій версії “Київ Цифровий” кияни можуть  встановити час для автоматичного завершення паркування та спокійно рушати у справах.

Як повідомляв “ВК”,  у столиці влітку почали діяти нові правила паркування. Місто умовно поділили на три зони: за паркування в центрі потрібно заплатити 35 грн/год; на прилеглих до центру вулицях – 25 грн/год; в спальних районах – 5 грн/год.

Великий Київ у Google News

підписатися