Пільговий період оплати за компослуги продовжили – новий термін

15:30 13.04

У столиці продовжили пільговий період оплати за комунальні послуги до кінця обмежувальних заходів. У той же час киян просять обов’язково сплатити за комірне, бо ці кошти дуже потрібні місту.

Пільговий період оплати за компослуги продовжили – новий термін

Про це мер Віталій Кличко розповів під час онлайн пресконференції, відповідаючи на запитання ЗМІ.

У нас була норма знижки 10 відсотків для тих, хто заплатить до 20 числа поточного місяця. Тепер ця знижка діятиме для всіх, хто сплатить до кінця місяця. Але це не означає, що за комунальні послуги не треба платити взагалі. Через обмежувальні заходи в місті різко впав рівень сплати. Загальний рівень оплати за житлово-комунальні послуги на кінець березня в Києві не досягнув 80 відсотків. Порівняно з лютим, значно менше киян заплатили за послуги”, – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що ці кошти дуже потрібні місту. Бо це, зокрема, і зарплата працівників комунальних підприємств, і гроші на пальне для комунальної техніки та на інші витрати.

Мер нагадав, що комунальники щодня виходять на вулиці міста, працюють, щоб забезпечувати його життєдіяльність.

Сьогодні є широкий вибір сервісів, де можна сплатити за комунальні послуги, не виходячи з дому. Велике прохання до тих, хто вже сплачує онлайн: в особистому кабінеті ви можете зареєструвати кілька адрес і сплатити також за своїх батьків, бабусь та дідусів, які не користуються онлайн-сервісами”, – звернувся до мешканців столиці Віталій Кличко.

загрузка...

Нагадаємо, киян просять допомогти літнім сусідам і родичам оплатити комунальні послуги онлайн. Нацбанк також закликав українців перейти на онлайн-платежі, дезінфікувати карти і відмовитися від готівки – рекомендації.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...