У Києві керівник проєктної організації вимагав хабар у турецького забудовника

Автор: Марина Максенко
19:47 24.06

Державне бюро розслідувань затримало керівника проєктної організації, який вимагав 40 тис. доларів США у представника турецької компанії-забудовника.

У Києві керівник проєктної організації вимагав хабар у турецького забудовника

Про це повідомляє ДБР.

Згідно з повідомленням, працівники Територіального управління ДБР Києва затримали керівника проєктної організації, який вимагав 40 тис. доларів США у представника житлового кооперативу, що представляв турецьку компанію-забудовника.

За оперативною інформацією, представник житлового кооперативу планував отримати консультацію в проєктній організації щодо будівництва багатоповерхового житлового будинку, у який компанія з Туреччини планувала інвестувати сотні мільйонів гривень.

“Керівник проєктної організації одразу запропонував за окрему “винагороду»”скористатися його дружніми стосунками з начальником відділу архітектури та містобудування для отримання дозвільних документів із будівництва житлового будинку на території Бучанського району. А в разі відмови заплатити за його “посередницькі послуги” фігурант погрожував використати свої зв’язки та заблокувати процес отримання необхідної для забудови документації”, – розповіли в ДБР.

ДБР задокументовано кілька траншів отримання неправомірної вигоди, загальна сума яких становить 20 тис. доларів США. Вимагача затримано «на гарячому» під час отримання другої частини хабаря.

У рамках досудового розслідування працівники ДБР провели низку обшуків, у рамках яких виявили та вилучили: отримані кошти, мобільні телефони, документацію.

Санкція статті передбачає позбавлення волі до восьми років з конфіскацією майна.

Великий Київ у Google News

підписатися