У Кличка новий заступник. Хто замінив Слончака, який вдарив поліцейського

14:35 24.07.2020

Київрада призначила Олександра Харченка на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень. Раніше цю посаду обіймав Володимир Слончак, але його звільнили після нападу на поліцейського.

У Кличка новий заступник. Хто замінив Слончака, який вдарив поліцейського

Як повідомляється на сайті Київради, Олександр Харченко буде координувати діяльність департаменту комунальної власності міста Києва. Також вибудовуватиме напрямок правової політики. 

Я розумію високу відповідальність цієї посади. І можу запевнити, що і надалі працюватиму на корить територіальної громади міста Києва та сприятиму розвитку місцевого самоврядування у столиці. Мої двері завжди відкриті до конструктивних пропозицій, фахових ідей та професійних порад”, – наголосив Харченко.  

Олександр Харченко – за освітою юрист,  у 2003 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Того ж року здобув освіту економіста у Харківській державній академії міського господарства. Трудову діяльність розпочав у 2003 році помічником прокурора Ніжинської міжрайпрокуратури Чернігівської області. Пізніше працював начальником юридичного управління ТОВ «Юридична фірма «Захист» та ТОВ «Менеджмент. Інновації. Розвиток». З 2006 по 2020 рік займався підприємницькою діяльністю у галузі права. З 2018 працює на посаді начальника юридичного управління ПП «ОвручГазАвто». Є депутатом Київської міської ради.

Нагадаємо, у квітні заступник голови КМДА Володимир Слончак був затриманий за напад на поліцейського (ВІДЕО). Наступного дня мер Києва Віталій Кличко вибачився перед правоохоронцями та киянами за таку не гідну поведінку заступника та звільнив його з посади.

 

Великий Київ у Google News

підписатися