У двох районах стартував ремонт каналізаційної мережі. Де обмежено рух

14:22 14.09.2020

З сьогоднішнього дня, 14 вересня стартує реконструкція каналізаційної мережі у Подільському та Шевченківському районах. На час виконання робіт рух автомобільного транспорту буде частково обмежений, відповідно до погодженого управлінням патрульної поліції м. Києва проєкту організації дорожнього руху. Роботи триватимуть відповідно 12 і 6 місяців.

У двох районах стартував ремонт каналізаційної мережі. Де обмежено рух

Зокрема, як повідомляє “Київводоканал”, у Подільському районі розпочинається реконструкція каналізаційної мережі діаметром 300 мм по вул. Іллінській на ділянці від вул. Братської до вул. Почайнинської.

За словами комунальників, каналізаційний колектор по вул. Іллінській побудований в 1957 році, внаслідок тривалого часу експлуатації та дії газової корозії, на колекторі періодично почали виникати аварійні ситуації.

Під час реконструкції старий трубопровід буде замінено новим загальною довжиною 413,5 м з заміною каналізаційних колодязів та перепідключенням існуючих абонентів. На час реконструкції, враховуючи необхідність постійного водовідведення від існуючих водоспоживачів, стоки передбачено відводити по тимчасовій схемі, яка включає в себе влаштування тимчасових каналізаційних станцій із напірними трубопроводами, які прокладаються в основному по поверхні землі. Тривалість реконструкції – 12 місяців.

У Шевченківському районі буде проведено реконструкцію каналізаційної мережі по пров. Несторівському на ділянці від вул. Кудрявської до Вознесенського узвозу.

Каналізаційний колектор по пров. Несторівському побудований у 1912 році, трубопровід буде замінено новим загальною довжиною 286,5 м, також будуть реконструйовані каналізаційні колодязі та перепідключені існуючі абоненти. Під час робіт стоки будуть відводитись по тимчасовій схемі, тривалість реконструкції – 6 місяців.

Реконструкція цих об`єктів забезпечить надійну та безаварійну роботу системи водовідведення, запевнили у “Київводоканалі”.

Читайте також: Де в Києві не буде води (АДРЕСИ)

Нагадаємо, приватна компанія відключила воду кільком будинкам у Дарниці. Місто добудує для них водогон.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...