Приватна компанія відключила воду кільком будинкам у Дарниці. Місто добудує для них водогон

15:28 11.09.2020

Житлові будинки на вул. Зрошувальній, 3-Б, 4, 10, 14 та спортивна школа «АТЛЕТ» у Дарницькому районі залишились без водопостачання, яке забезпечувала приватна компанія. Пояснюють це заборгованістю за комунальні послуги. Міська влада налагодила тимчасову схему подачі води у ці будинки і планує до кінця поточного року збудувати водопровід, щоб підключити їх до мережі централізованого водопостачання.

Приватна компанія відключила воду кільком будинкам у Дарниці. Місто добудує для них водогон

Про це під час зустрічі з мешканцями зазначених багатоповерхівок повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко.

Чотири житлові будинки – гуртожитки, а також будівля дитячо-юнацької спортивної школи «АТЛЕТ» на вул. Зрошувальній залишились без водопостачання через заборгованість за спожиту електричну енергію балансоутримувача насосного обладнання свердловини, що забезпечує подачу холодного водопостачання у ці будівлі – ТОВ «Централізована енергопостачальна компанія», – перед ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі». Сума боргу складає близько 200 тис. грн, тому електропостачальник припинив постачання електроенергії на ці електроустановки. Міська влада не має повноважень впливати на дії приватних компаній, тому було прийнято оперативне рішення щодо тимчасового забезпечення постачання технічної води у ці будинки поки триватиме будівництво нового водопроводу», – пояснив Дмитро Науменко.

Він зазначив, що, як тільки стало відомо про проблему, Департамент житлово-комунальної інфраструктури вніс інвестпропозицію щодо включення об’єкту «Будівництво водопроводу для підключення житлових будинків на вулиці Зрошувальній, 3-Б, 4, 10, 14 та дитячо-юнацької спортивної школи «АТЛЕТ» на вул. Зрошувальній, 4-А у Дарницькому районі м. Києва» до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2020 рік, у червні вийшло відповідне розпорядження, і одразу були розпочаті роботи із реалізації цього проекту.

Наразі завершуємо процес розробки проектно-кошторисної документації, невдовзі розпочнемо будівельні роботи. До кінця року мешканці будинків № 3-Б, 4, 10, 14 на вул. Зрошувальній та спортивна школа «АТЛЕТ» отримуватимуть якісну послугу холодного водопостачання. На період будівництва у ці будівлі здійснюватиметься водопостачання для побутових потреб за тимчасовою схемою», – запевнив Дмитро Науменко.

Читайте також: Що треба знати для отримання коректних нарахувань за комуналку

Нагадаємо, у Києво-Святошинському районі вирішать гостру проблему водопостачання і каналізації.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...