У ділків відібрали незаконно привласнені гуртожитки НАУ

Автор: Галина Ворона
09:29 04.03

Суд України повернув у державну власність незаконно відчужені гуртожитки Національного авіаційного університету, які були привласнені комерційною структурою на основі підроблених документів.

У ділків відібрали незаконно привласнені гуртожитки НАУ

Як повідомляє Київська міська прокуратура, мова йде про приміщення двох гуртожитків на вул. Вітряні Гори у Києві площею понад 2 тис. кв м та вартістю понад 24 млн гривень, що перебували на балансі Національного авіаційного університету.

У 2016 році на підставі низки підроблених та нікчемних документів і договорів незаконно вибули у власність комерційної структури.

Цікаво, що ще в грудні 2016 року Київська місцева прокуратура № 7 звернулась з позовом до суду про витребування гуртожитків державі.

Але як Подільський районний суд Києва 30 листопада 2017 року, так і апеляційний суд  Києва 21 березня 2018-го у задоволенні позову прокурора відмовили.

Тому прокуратура оскаржила рішення попередніх інстанцій у Верховному суді.

Суд касаційної інстанції, підтримавши позицію столичної прокуратури, скасував рішення апеляційного суду міста Києва та направив справу на повторний розгляд до суду апеляційної інстанції, зазначивши, що прокурор обрав вірний спосіб захисту інтересів держави.

Постановою Київського апеляційного суду від 02.03.2021 позов прокурора задоволено – приміщення витребувано у державну власність на користь Міністерства освіти і науки України.

Читайте також: Останнього жителя садиби Мурашко виселяють через суд

Нагадаємо, музею “Пирогово” через суд повернули понад 43 га землі, які прибрала до рук комерційна фірма.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...