У ДБР прокоментували інформацію про арешт активів “5 каналу” і “Прямого”

Автор: Галина Ворона
12:51 07.01

У Державному бюро розслідувань заявили, що інформація про арешт активів телеканалів «”Прямий” та “5 канал” не відповідає дійсності.

У ДБР прокоментували інформацію про арешт активів “5 каналу” і “Прямого”

Відповідна публікація щойно з’явилась на сайті ДБР.

За даними ДБР, рішення суду про арешт стосується майна, яке відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна належить Петру Порошенку на праві власності, зокрема це об’єкти нерухомості, корпоративні права та інше.

Наголошуємо, що у зв’язку з прийняттям згаданого судового рішення будь-яких обмежень діяльності засобів масової інформації не відбулося”, – стверджують в Бюро.

Також підкреслюється, що рішенням суду заборонено лише відчужувати арештоване майно, що не позбавляє власника користуватись іншими правами.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка у рамках так званої “вугільної справи”.

У “ЄС” називають незаконним рішення Печерського суду про арешт активів Порошенка, “винесене зеленою нечистю під Святвечір 6 січня. Зокрема, депутат Київради Леонід Ємець звертає увагу, що арешт майна відбувся в річницю прийняття Томосу.

Сьогодні, в день прийняття Томосу і значного послаблення російської церкви в Україні, президент Володимир Зеленський мав би висловити слова подяки президенту Петру Порошенку за його вклад у національну безпеку України. Натомість вони арештовують його майно. Саме сьогодні. Показово”, – підкреслює він.

Колега Ємця по Київраді і партії депутат Віктор Кононенко заявив, що  Зеленський, напевно, вважає, що, роблячи це в канун Різдва, він принижує і розхитує Петра Порошенка.
“Насправді він розхитує державу і стілець, на якому сидить”, – вважає депутат.
Ірина Геращенко припускає, що “наступними кроками Банкової будуть обшуки у Порошенка й арешти.
 
Читайте також: Порошенко продав права на “Прямий” і “5 канал” та пояснив це наступом на свободу слова

Нагадаємо, Петро Порошенко повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Великий Київ у Google News

підписатися