У Чорнобилі загасили один осередок тління

11:24 25.04

Станом на ранок 25 квітня у Зоні відчуження загасили осередок тління пеньків, залишків деревини та торф’янику у с. Розсоха, залишилось 2 осередки – у с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв.

У Чорнобилі загасили один осередок тління

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

Також продовжує працювати важка інженерна техніка ДСНС та 5 шляхопрокладачів ЗСУ, що облаштовує протипожежні розриви – вже створено 949 км мінералізованих смуг.

До гасіння залучено 1069 осіб та 250 одиниць техніки, з них від ДСНС 1038 бійців особового складу та 236 одиниць техніки, у тому числі 3 літаки АН-32П та 3 вертольоти, якими 24 квітня здійснено 79 скидів – 176 т води.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень – при допустимому фоні 0,05 мР/год:

загрузка...
  • м. Київ – 0,015 мР/год.;
  • Київська область – 0,011 мР/год.

При контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год.:

  • м. Чорнобиль – 0,021 мР/год.;
  • на КДП Дитятки 0,02 мР/год.   
лес, пожар, тушение

Нагадаємо, пожежа у Чорнобилі вирувала більше тижня – за цей час вогонь знищив у Чорнобильській зоні тисячі гектарів дерев – залишились згарища (відео з дрону), а тварини шукають їжу, від пожежі врятували двох білченят, а також обпалене та хворе лоша. Раніше пожежник зняв, як його команда проривалась на авто через вогонь, а  “Великий Київ” опублікував жахливі фото та відео пожежі в Чорнобильскій зоні, де знищені будинки, і кадри палаючого Чорнобиля з висоти пташиного польоту.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...