У Бучі побував Прем’єр-міністр Люксембургу Ксав’є Беттель

Автор: Любава Лисичкіна
20:43 21.06

Він побував на місці масового захоронення вбитих російськими солдатами громадян.

У Бучі побував Прем’єр-міністр Люксембургу Ксав’є Беттель
Зазначається, що  Бучанський міський голова Анатолій Федорук разом із настоятелем Храму Святого Апостола Андрія Первозванного розповіли про події, які відбувалися у громаді під час окупації російською армією, про умисно вбитих, закатованих людей. Мер Бучі зазначив, що вони свідомо намагаються винищити активних українців, тому ми кваліфікуємо їх дії як геноцид проти українського народу.
«Триває розслідування кримінальних проваджень щодо дій російських солдатів у Бучі і у всіх населених пунктах, які були окуповані. І має обов’язково відбутися воєнний трибунал» – зазначив мер Бучі Анатолій Федорук.
 
Під час огляду виставки фотографій Ксав’є Беттель поцікавився наслідками окупації, руйнацією житлового фонду та тим, як зараз живуть бучанці.
 
«Операція руської армії по звільненню України характеризується повною руйнацією», – сказав мер Бучі і розповів про впровадження проєктів щодо тимчасового поселення людей, помешкання яких зруйновані під час бойових дій.
 
Прем’єр-міністру Великого Герцогства Люксембург також розповіли по плани щодо майбутнього Меморіального комплексу. 
 
«Це демонстрація солідарності Люксембургу з народом України. Поки продовжуватиметься російська війна, Люксембург буде з Україною.  Щастя в тому, що ви живі й ми живі, та маємо майбутнє. Але я глибоко вражений побаченим у Бучі»», -зазначив Ксав’є Беттель. 
 
До слова, ділки прибрали до рук 49 га лісу у Бучанському районі.

Великий Київ у Google News

підписатися