Ділки прибрали до рук 49 га лісу у Бучанському районі

Автор: Галина Ворона
17:58 21.06

На Київщині через суд намагаються повернути територіальній громаді 49 га земель лісогосподарського призначення вартістю понад 410 млн грн

Ділки прибрали до рук 49 га лісу у Бучанському районі Фото: архівне

Як розповіли у прокуратурі Київщини, юридична особа набула право власності на земельні ділянки на території с. Дмитрівка Бучанського району.

Однак, відведення у власність вказаних земель відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства. Спірні ділянки перебувають у постійному користуванні спеціалізованого лісогосподарського підприємства КП “Святошинське лісопаркове господарство”, яке не надавало дозволу на вилучення та зміну цільового призначення землі.

Крім того, з матеріалів справи вбачається, що державні акти на право власності на спірні земельні ділянки ніколи не видавались та мають ознаки підробки. Це встановлено під час розслідування кримінального провадження.

Відтак, 49 га земель вартістю понад 410 млн грн на території Бучанського району незаконно вилучені з комунальної власності.

Наразі господарським судом Київської області відкрито провадження у двох справах за позовами прокуратури та призначено їх до судового розгляду.

Читайте також: Шахраї від імені мера Броварів вимагають гроші “на потреби ЗСУ”

Нагадаємо, СБУ викрила та затримала російських агентів у Торгово-промисловій палаті та Кабміні.

Великий Київ у Google News

підписатися