У Бучанському районі випробували нову українську машину-“сапера” на дистанційному керуванні

Автор: Галина Ворона
13:56 23.02

На полігоні у Бучанській громаді пройшли випробовування безпілотної вітчизняної машини для розмінування.

У Бучанському районі випробували нову українську машину-“сапера” на дистанційному керуванні

Як повідомляє Бучанська рада, це вже третя модель українського виробництва, яка є результатом спільної роботи компанії E Farm Pro та сумських виробників сільськогосподарської техніки – заводу Кобзаренка.

Андрій Верлатий, заступник керівника добровольчого формування Бучанської громади, продемонстрував пошкоджену міну, яку машина “підняла” з глибини 20 см у землі. Відтак, перевірене цією технікою поле буде безпечним для транспортних засобів.

Під час випробовування закопана у землю протитанкова міна вибухнула, не пошкодивши саму техніку. Враховуючи, що машина на дистанційному керуванні, водію нічого не загрожувало.

Нова техніка зроблена на базі трактора, але з допрацюваннями, встановлене радіокерування. Також є можливість працювати по навігації”, – зазначив інженер-конструктор заводу Кобзаренка Вадим Нестеренко.

Обстеживши безпілотну машину після вибуху й знешкодження вибухового пристрою, представник заводу Кобзаренка Юрій Стебко, заявив, що техніка виконує свою роботу, ті функції, які в неї заклали.

Читайте також: Новинки авто: у столиці показали автомобіль для розмінування та броньований пікап 

Нагадаємо, за різними оцінками, на повне розмінування Київщини знадобиться від 30 до 70 років.

Великий Київ у Google News

підписатися