У Броварах почали відновлювати садочок, який постраждав під час авіатрощі з керівництвом МВС

14:25 13.10.2023

У Броварах розпочалися роботи з реконструкції садочка “Джерельце”. Заклад постраждав під час трагічної авіакатастрофи з гелікоптером з керівництвом МВС у січні цього року.

У Броварах почали відновлювати садочок, який постраждав під час авіатрощі з керівництвом МВС

Про це повідомляє КОВА.

У межах реконструкції заплановано не лише відновити пошкоджений об’єкт, а й перепланувати окремі приміщення, облаштувати ліфти, добудувати сходові клітини, влаштувати додаткові входи та шляхи евакуації.

Запроєктовано два окремі зали для музичних та фізкультурних занять.

Будівля закладу дошкільної освіти розрахована на 270 дітей. Ремонт буде виконано з дотриманням усіх пожежних вимог та урахуванням інклюзивності.

Наразі на об’єкті тривають підготовчі роботи. В планах – завершити будівництво протягом 14 місяців.

Як відомо, загальна кошторисна вартість робіт із реконструкції складає 172 млн 893 тис. грн. Із них будівельні роботи обійдуться в 122 млн 828 тис. грн. Фінансування будівництва відбуватиметься за схемою 70% – державні кошти, 30% – кошти місцевого бюджету.

У КОВА зазначили, що процес будівництва буде абсолютно прозорим та відкритим, під контролем спеціальних комісій із залученням представників КОДА, міської влади, працівників дитячого садка та активістів.

Читайте також: Це було пекло: з’явились фото внутрішніх приміщень садочка у Броварах, біля якого впав гвинтокрил 

Нагадаємо, вранці 18 січня у Броварах між дитячим садком та житловим будинком впав гвинтокрил ДСНС, спричинивши масштабну пожежу. На борту гелікоптера були міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, а також державний секретар міністерства Юрій Лубкович та інші посадовці МВД – усього 10 осіб. Всі, хто був на борту загинули. Є жертви і серед цивільних, у тому числі одна дитина.

Великий Київ у Google News

підписатися