У Білій Церкві припиняють виробництво Rollton: що буде з заводом і персоналом

Автор: Галина Ворона
19:29 25.09.2022

У Білій Церкві більше не вироблятимуть продукцію торгової марки Rollton та BIGBON. Сталось це через зміну власника заводу. Старий власник – компанія “Маревен Фуд Європа” – оголосив про вихід з в’єтнамсько-японського холдингу Mareven Food Holdings Ltd, якому належать бренди Rollton та BIGBON.

У Білій Церкві припиняють виробництво Rollton: що буде з заводом і персоналом
Світлодіодне освітлення

Про вихід із холдингу розповіли “24 каналу” у прес-службі “Маревен Фуд Європа”.

Зазначається, що на рішення припинити роботу компанії “Маревен Фуд Європа” вплинула повномасштабна російська агресія. У перші дні війни було суттєво порушено ланцюжок постачання сировини. Також компанія відчувала дефіцит робочого персоналу та пального та зростання рівня дебіторської та кредиторської заборгованості.

Незважаючи на скрутне становище компанії, в’єтнамські інвестори (Jelmond Ltd) прийняли рішення інвестувати в Україну, придбавши 100% частки статутного капіталу у в’єтнамо-японського холдингу “Маревен Фуд Холдингз Лімітед”.

Новий власник компанії анонсує новий етап її роботи. Зокрема він співпрацюватиме з міжнародним виробником продуктів харчування Uniben JSC.

Першим кроком взаємодії з цією провідною компанією стане виробництво та просування міжнародного бренду REEVA.

Новий акціонер продовжить інвестувати у розвиток та розширення можливостей виробничого майданчика в Україні, набирає персонал та планує розширити сервіс компанії на виробництво власних марок для своїх партнерів.

Процес переходу до нового власника буде тривалим. За цей час будуть розроблені нові дизайни етикеток та таропакувальних матеріалів, узгоджено ліцензійні умови та проведено переговори з клієнтами. У майбутньому новий власник планує змінити назву та розробити власний веб-сайт та айдентику компанії.

Читайте також: Перший день роботи McDonald’s в Києві: кількість замовлень в службі доставки зросла на 442%

Нагадаємо, у Києві відкрилося перше соціальне кафе-пекарня.

Великий Київ у Google News

підписатися