Перший день роботи McDonald’s в Києві: кількість замовлень в службі доставки зросла на 442%

Автор: Галина Ворона
12:14 21.09.2022

Мережа McDonald’s повернулася до України, зокрема запустила кілька ресторанів у Києві. Доставку з McDonald’s з 20 вересня 2022 року анонсували і в додатку Glovo. Але в перший же день попит у додатку був такий, що меню тимчасово зникло із Glovo, а кур’єрів не вистачало.

Перший день роботи McDonald’s в Києві: кількість замовлень в службі доставки зросла на 442%

Як пише AIN.UA у пресслужбі Glovo їм повідомили, на Лівому березі Києва з 9:00 до 10:00 ранку 20 вересня кількість замовлень зросла на на 442% порівняно з попереднім днем. Аби покрити попит, у зоні доставки McDonald’s в Glovo працює в середньому втричі більше кур’єрів.

Нагадаємо, усі заклади мережі McDonald’s в Україні були закриті 24 лютого, коли стало відомо про напад російських військ. Раніше навіть без оголошення конкретної дати “великого повернення” заява від McDonald’s про відкриття спричинила справжній фурор в українських соцмережах.

Перші три ресторани McDonald’s у Києві відкрились 20 вересня, що викликало неабиякий ажіотаж. Через 20 хвилин після відкриття кур’єри закінчилися, застосунок перестав працювати і зробити замовлення з McDonald’s неможливо.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин