У Києві відкрилося перше соціальне кафе-пекарня

Автор: Марія Супрун
11:40 12.09.2022

На території торговельного центру “METRO Почайна” відкрилося перше в Києві соціальне кафе-пекарня Sunshine Café, де працює молодь із синдромом Дауна та іншими інтелектуальними порушеннями.

У Києві відкрилося перше соціальне кафе-пекарня

Ідея проєкту належить Аліні Живаго, засновниці громадської організації “Сонячні люди”, яка вирішила зламати стереотипи суспільства щодо можливостей людей з синдромом Дауна чи іншими ментальними порушеннями. Роботодавці бояться брати на роботу таких людей, бо не розуміють специфіки спілкування та поводження з ними, не знають як із ними працювати. Батьки дорослих із ментальними порушеннями не мають часу на свою роботу та на себе, оскільки постійно вимушені займатися питаннями своїх дітей.

Основні напрямки роботи кафе – піца та хліб. У концепції піцерії – створення піци швидко та якісно. Кожен працівник відповідає за окремі завдання у процесі приготування. Ще одна особливість закладу – відкрита кухня. У режимі реального часу клієнти можуть бачити весь процес приготування страв.

Частину хліба, що випікає команда, безкоштовно передається малозабезпеченим верствам населення, а також  Територіальній обороні та Збройним Силам України.

Заклад працює  для гостей кафе, клієнтів та співробітників торговельного центру METRO, а також у форматі онлайн доставки.

Нагадаємо, з початку війни в Україні закрилося близько 7000 ресторанів та кафе.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин