Тисячі продавців все ще без перепусток. Що буде з продуктовими супермаркетами

Автор: Любава Лисичкіна
21:07 05.04

Як відомо, першочергово спецперепустки отримали медичні працівники, рятувальники, працівники комунальної, транспортної та соціальної сфер, працівники торгівлі та військові. А що зі співробітниками супермаркетів?

Тисячі продавців все ще без перепусток. Що буде з продуктовими супермаркетами

Як  ідеться в сюжеті Київ.Newsroom,  постачальники продуктів  не отримали перепустки.

“Більшість рітейлу на сьогодні не отримали перепустки. Відмов немає, немає просто відповіді, здається, що влада не може видати стільки перепусток за такий короткий час”, – зауважив Андрій Жук, голова правління  Асоціації рітейлерів України.

За його словами, тільки мережа супермаркетів “Сільпо” потребує 16 тис перепусток. Саме тому, що немає перепусток,  не всі співробітники встигли приїхати на роботу вчасно. 

Жук повідомив, що сьогодні люди координувалися  і їхали на роботу спільним транспортом. Подекуди, на колінах один в одного.  Внаслідок відсутності перепусток не всі магазини відкрилися. Він також додав, що у  рітейла немає власного автопарку, який би займався розвозками людей.   

Нагадаємо,  з 5 квітня, тобто від сьогодні, у Києві почали діяти жорсткі карантинні обмеження. Зокрема, у транспорт пускають із спецперепустками. Та багато підприємств не отримали вчасно спецквитки і робітники не змогли потрапити на роботу.

При цьому транспорт курсує майже порожнім, а ціни на таксі просто шалені. В мережах люди обурюються неорганізованості чиновників КМДА, які вже не вперше проходять локдаун і виявилися знову до нього неготовими. В ОП також дорікнули Кличку.

Люди  самоорганізувалися і шукають попутників онлайн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...