Потрапити до Києва: люди самоорганізувалися і шукають попутників онлайн

Автор: Любава Лисичкіна
19:24 05.04

Локдаун і спецперепустки – нові реалії сьогодення. Кияни знаходять виход з цієї ситуації: створили некомерційний чат для пошуку попутників по місту і області.

Потрапити до Києва: люди самоорганізувалися і шукають попутників онлайн

Ситуація з транспортом у столиці у локдаун виглядає досить критичною. Спецперепустки отримали не всі,  водії столичних маршруток відмовляються працювати в умовах локдауну, а  ціни на таксі просто шалені.  

Для того, щоб вийти з кризової ситуації люди самоорганізовуються. Зокрема, в телеграмі запрацював канал “Київ Попутник”.  Буквально за один день до нього приєдналисі понад 11 тис людей.

Наразі, всі користувачі діляться на “водіїв” та  “пасажирів”.

Це не таксі, тут  пропозиції підвезти від людей з різних районів і передмістя. Адже таким чином водії можуть не тільки допомогти потрапити до Києва, але й зекономити на бензіні. В той же час, пасажири можуть зекономити на таксі.

Нагадаємо, з 5 квітня, тобто від сьогодні, у Києві почали діяти жорсткі карантинні обмеження. Зокрема, у транспорт пускають із спецперепустками. Та багато підприємств не отримали вчасно спецквитки і робітники не змогли потрапити на роботу. При цьому транспорт курсує майже порожнім, а ціни на таксі просто шалені. В мережах люди обурюються неорганізованості чиновників КМДА, які вже не вперше проходять локдаун і виявилися знову до нього неготовими. В ОП також дорікнули Кличку

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...