Тищенко “підігріває” інтригу про своє призначення головою КМДА

Автор: Володимир Хлєбников
20:59 23.11

Заступник голови парламентської фракції “Слуга народу” Микола Тищенко не приховує своєї готовності обійняти посаду голови Київської державної міської адміністрації.

Тищенко “підігріває” інтригу про своє призначення головою КМДА Фото: Facebook Миколи Тищенка

Наразі скандальний нардеп чекає ухвалення у Верховній Раді закону про столицю.

Навколо мене дуже багато різних чуток. Найближчим часом я на все відповім. Усьому свій час. Ну і чекаємо на прийняття закону про столицю“, – сказав Тищенко, коментуючи розлогий допис колишнього нардепа Борислава Берези.

В коментарях деяким ЗМІ “слуга” також заявив, що знання у нього є, а політичний напрямок він знає. “Ми йдемо разом з президентом, будуємо країну для багатих, сильних, розумних та гарних українців“, – сказав Тищенко.

Читайте також: “Слуга” Тищенко живе у паралельній реальності: купує гречку за 12 грн, а сало за 50 грн

Зауважимо, що 23 листопада народний депутат VIII скликання Борислав Береза у себе в Facebook написав, що Миколу Тищенка, який “не дуже вдало показав себе” у Закарпатті, вирішили спробувати у Києві, а “президент  Зеленський погодився призначити його Главою КМДА”

До речі, не зрозуміло чому в ОПУ не хочуть перенести і саму Адміністрацію до “Велюру”? Все виглядало б гармонійно. Ідіотські, як і все, що робить Зеленський з Єрмаком, але в цьому випадку ідіотизм був би гармонійний. А сам Микола Тищенко вже почав робити перші кроки, щоби очолити КМДА“, – написав, зокрема, екснардеп. 

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада відклала розгляд законопроєкту про столицю, який передбачає розподіл повноважень мера Києва та голови КМДА. Документ у другому читанні мають розглянути на наступному пленарному тижні.

Водночас того ж дня Тищенко створив у Раді міжфракційне об’єднання “Київ діє”. До його складу увійшли 25 народних депутатів із різних фракцій. Більшість з них не мають відношення до столиці.

Читайте також: Домовилися домовлятися. Кличко розповів, що співпраці міста з Банковою на сьогодні майже немає

Великий Київ у Google News

підписатися