“Слуга” Тищенко мітить в крісло Кличка? В Раді створено об’єднання “Київ діє”

Автор: Володимир Хлєбников
13:14 18.11.2021

Народний депутат фракції “Слуга народу” Микола Тищенко очолив міжфракційне об’єднання “Київ діє”, основною задачею якого буде протидія чинній столичній владі. До об’єднання увійшли “слуги” з різних регіонів України.

“Слуга” Тищенко мітить в крісло Кличка? В Раді створено об’єднання “Київ діє”

Оголошення про створення об’єднання, яке очолив Тищенко, під час засідання Верховної Ради 18 листопада зробив перший віцеспікер Олександр Корнієнко.

Сам Тищенко так представив нове парламентське утворення: “Разом з командою презентували наше міжфракційне об’єднання “Київ діє”, котре я очолив. Нинішня Київська влада плутає самоврядування із самоуправстовм. Вона не відчуває відповідальності. На відміну від усіх областей України, Київ зараз не підконтрольний нікому. Від того й усі наші проблеми. Як киянин, я всім серцем вболіваю за столицю. Саме тому ми й вирішили об’єднатися, щоб зупинити цей безлад. “Київ діє” починає діяти“.

Примітно, що наразі до цього об’єднання увійшли лише представники фракції “Слуга народу”. Більш того, всі вони не мають жодного відношення до столиці. Так, наприклад, Олексій Кузнєцов – мажоритарник з Луганської області, Дмитро Нальотов – з Полтавської області, а Михайло Лаба – з Закарпаття.

Читайте також: Київ – не рояль! Під Радою мітингують проти узурпації влади і закону про столицю (ФОТО, ВІДЕО)

До речі, сам Тищенко був обраний до Верховної Ради IX скликання по ОВО №219 в Києві. Разом з тим у березні 2021 року він очолив Закарпатську організацію партії “Слуга народу”. З цього приводу вже пожартував колишній “слуга” Гео Лерос.

Колю, все буде Закарпаття! P.S. Вражає як легко у Зеленського приживаються злочинці. Адекватним людям в оточенні Зеленського не місце, це тепер правило. І особливий привіт усім, кого Коля очолив: спочатку буде смішно, а потім дуже соромно, але нікого не шкода“, – написав він у себе в acebook. 

Зауважимо також, що ініціатива Тищенка збіглася із розглядом у Раді скандального законопроєкту про столицю, яким, зокрема, розділяються повноваження мера Києва та голови КМДА.

Нагадаємо, раніше новопризначений перший віцеспікер ВР Олександр Корнієнко прогнозував ухвалення законопроєкту про столицю (про розподіл повноважень мера Києва та голови КМДА) до кінця поточного року. Він також пообіцяв, що призначення нового голови КМДА замість чинного керівника Віталія Кличка, відбудеться “швидко”.

Читайте також: Зеленський через свою монобільшість в Раді хоче надурити киян – Ємець

Великий Київ у Google News

підписатися