Домовилися домовлятися. Кличко розповів, що співпраці міста з Банковою на сьогодні майже немає

Автор: Любава Лисичкіна
12:22 20.11

За словами міського голови, людям байдуже, чия там конкретно відповідальність і чия провина, бо вони звинувачують владу. Саме тому завдання влади – і центральної, і місцевої – вирішувати ці питання.

Домовилися домовлятися. Кличко розповів, що співпраці міста з Банковою на сьогодні майже немає

Про це  мер  Києва  розповів в інтерв’ю виданню “Цензор.нет”.

За словами Кличка, співпраці  майже немає, хоча  вона повинна бути.  На переконання мера  Києва, не про політичні інтереси має йтися, адже  потрібно вирішувати питання, яких достатньо багато в   країні – питання енергосіїв, тарифів, опалення,  боротьби з ковідом, з бідністю, багато важливих питань.

“У нас чимало викликів сьогодні, які нам потрібно разом, звіряючи годинники, вирішувати. І мені незрозуміла ця недержавницька позиція, коли хтось на когось ображається, у когось погані чи добрі відносини. У нас ключове завдання інше. І про це я говорив Володимиру Олександровичу: “Що нас об’єднує? Ми в одній лодці, назва якої – влада. Людям болить, чому немає гарячої води, чому тарифи такі високі, чому вони не отримують якісних послуг і сервісу. Людям байдуже, чия там конкретно відповідальність і чия провина. Вони звинувачують владу. Завдання влади – і центральної, і місцевої – вирішувати ці питання”, – розповів Кличко.

Він  сподівається, що на цій зустрічі   зміг донести проблематику і окреслити ключові питання. І вважає, що  те, що зустріч відбулася, означає, що вони – Кличко та Зеленський, почали говорити один з одним.

“Змінилося щось чи ні? Як то кажуть, домовилися домовлятися…”, – додав мер, відповідаючи на питання чи змінилося щось з часу його зустрічі на Банковій із Зеленським.

Нагадаємо, у травні цього року Кличко охарактеризував взаємодію з Зеленським як політичні ревнощі, звинувачення та загострення. 

Ще раніше мер Києва Віталій Кличко назвав події, які розгортаються навколо міської влади останніми тижнями, підготовленою похапцем заангажованою акцією, адже перевірки і обшуки проходять переважно за матеріалами, які передало саме місто. 

Нагадаємо, Банкова “наїхала” на Кличка. Претензій кілька.

Великий Київ у Google News

підписатися