Турчинов очолить штаб партії “Європейська Солідарність”

12:27 30.06

Екссекретар РНБО України Олександр Турчинов прийняв пропозицію очолити штаб, який створює політична сила “Європейська Солідарність”.

Турчинов очолить штаб партії “Європейська Солідарність”

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, додавши, що сьогодні, як ніколи, необхідне єднання і консолідація всіх відповідальних патріотичних сил, всіх, хто здатен професійно діяти в екстремальних умовах багатовекторної кризи. 

Щоб допомогти підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила “Європейська Солідарність””, – йдеться в повідомленні.

За його словами, прийшов час забувати старі конфлікти і чвари та єднатися, щоб подолавши всі кризи і негаразди, забезпечити розвиток України як могутньої демократичної європейської держави

Мені боляче спостерігати, як національна безпека і оборона, яким я присвятив частину свого життя, знову стають далеко не першим пріоритетом держави, що в умовах війни неприпустимо. Знову в наше життя повертаються замовні справи та політичні переслідування опонентів, що знецінює надбання Революції Гідності і кров українських патріотів. П’ята колона Кремля підняла голову, нахабно посилюючи свій вплив на стратегічні інформаційні ресурси, внутрішню та зовнішню політику держави”, – зазначив Турчинов.

Нагадаємо, раніше депутати фракції «Солідарність» у Київраді, представники партії «Європейська солідарність» внесли на розгляд Київради проект звернення до глави держави Володимира Зеленського з вимогою припинити кримінальні переслідування п’ятого президента України Петра Порошенка, а також громадських лідерів та активістів Євромайдану – Стерненка, Чорновол, Федини, Омеляна, Марченка, Звіробій.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...