Цифра дня. Скільки прибудинкових дворів оновлять в місті цього року

13:26 24.06.2020

У столиці цього року оновлять 756 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів. Деякі з них не бачили ремонту по 40-50 років. На 150 об’єктах роботи вже завершили. Близько 200 об’єктів – на фінальній стадії. Цьогорічне оновлення дворів є одним із наймасштабніших за останні десятиріччя.

Цифра дня. Скільки прибудинкових дворів оновлять в місті цього року

Про це Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Минулого року ми розпочали велику програму з ремонту дворів у всіх районах столиці і оновили 827 дворів. Деякі з них не бачили ремонту по 40-50 років! Якщо минулого року роботи здійснювали переважно у невеликих дворах та проїздах, то тепер увагу приділили територіям площею понад 1000 кв.м., що робить цьогорічне оновлення дворів одним із наймасштабніших за останні десятиріччя. Загалом у столиці цього року оновимо 756 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів”, – повідомив Кличко.

Мер столиці також показав відео про те, як триває ремонт на Оболоні. Цього року в Оболонському районі мають відремонтувати 56 дворів.

Читайте також: 4 правила літа для начальників ЖЕКів, ОСББ і балансоутримувачів

Нагадаємо, у Києві комунальні керуючі компанії здійснили коригування вартості послуг із утримання будинків та прибудинкової території у бік зменшення після проведення заварювання клапанів сміттєпроводів у багатоквартирних будинках. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...