Сміттєпроводи закрили – комуналка для киян зменшилась

19:27 11.06

У Києві комунальні керуючі компанії здійснили коригування вартості послуг із утримання будинків та прибудинкової території у бік зменшення після проведення заварювання клапанів сміттєпроводів у багатоквартирних будинках. Так, за квітень загальна сума перерахунку мешканцям становить 3,1 млн грн.

Сміттєпроводи закрили – комуналка для киян зменшилась

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. За його словами, кияни підтримали і вважають правильним закриття сміттєпроводів, адже їх наявність у будинках у більшості випадків – це джерело антисанітарії та смороду.

Часто саме через сміттєпроводи заводяться гризуни та комахи. Сміттєзбірники в будинках особливо негативне явище влітку і в період небезпеки поширення коронавірусної інфекції”, – повідомив Пантелеєв.

Заступник голови КМДА нагадав, що в період карантину керуючі компанії працюють у штатному режимі і надають усі необхідні послуги. Контроль за роботою підприємств та моніторинг звернень про якість надання послуг здійснює спеціально створена міською владою інспекція самоврядного контролю.

У 2019 році інспекція міста обстежила 527 житлових будинків на основі скарг і зауважень мешканців, що стосувалися якості житлово-комунальних послуг. У результаті проведено перерахунок на загальну суму понад 13 млн грн”, – зазначив Пантелеєв.

Нагадаємо, Дарницький район облаштували контейнерами-“дзвіночками”. На черзі – Дніпровський.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...