4 правила літа для начальників ЖЕКів, ОСББ і балансоутримувачів

10:55 13.06.2020

З початку червня інспектори «Київблагоустрію» винесли 306 приписів за незадовільне утримання балансової території. Більшість з них – за сміття та некошені зелені зони. Яких правил повинні дотримуватися балансоутримувачі літом?

4 правила літа для начальників ЖЕКів, ОСББ і балансоутримувачів Фото: Великий Київ

Правила догляду за територією в літній період для начальників ЖЕКів, ОСББ і балансоутримувачів опублікував Департамент міського благоустрою, а саме:

  1. Зберігати побутові відходи у контейнерах при температурі повітря вищою за + 5° C більше 1 доби заборонено.
  2. Не допускати переповнення контейнерів та місць накопичення відходів.
  3. Зберігати та забезпечити належний догляд за зеленими насадженнями на балансовій території.
  4. Скошувати траву на висоті 5-8 см від землі. Прибрати залишки скошеної трави протягом 3 діб. Систематичне скошування трави попередить розмноження та перенесення кліщів, а також розповсюдження небезпечних алергенів, зокрема амброзії.

Зазначається, що порушення Правил благоустрою м. Києва тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст.152 КУпАП).

Нагадаємо, у Києві комунальні керуючі компанії здійснили коригування вартості послуг із утримання будинків та прибудинкової території у бік зменшення після проведення заварювання клапанів сміттєпроводів у багатоквартирних будинках. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...