Слуги, ОПЗЖ та “Батьківщина“ не хочуть збиратися на позачергову сесію Київоблради щодо тарифного питання – депутат Київради Денисенко

20:20 22.01

Коаліція обласних депутатів Київоблради від партій “Слуга народу“, ОПЗЖ та “Батьківщини“ відмовляється скликати позачергову сесію Київської обласної ради стосовно зниження тарифного навантаження на мешканців Київщини та збільшення видатків на субсидії.

Слуги, ОПЗЖ та “Батьківщина“ не хочуть збиратися на позачергову сесію Київоблради щодо тарифного питання – депутат Київради Денисенко

Про це повідомив  депутат Київради від партії “Європейська Солідарність“ Віталій Денисенко.  

Депутат наголосив, що в умовах економічної кризи та пандемії скорочувати субсидії неприпустимо. Саме тому на позачерговій сесії Київоблради потрібно терміново ухвалити звернення до уряду, парламента та президента з вимогою внести зміни до бюджету-2021 щодо збільшення видатків на субсидії у 34 місцевих радах Київщини.

“Європейська Солідарність” наполягає, що ситуація, яка склалася у зв’язку з суттєвим підвищенням вартості енергоносіїв потребує невідкладного обговорення на сесії Київської обласної ради та ухвалення відповідних рішень, спрямованих на захист соціально-економічних прав мешканців Київщини“, – пояснив він.

Денисенко додав що, керівництво облради під формальним приводом “порушення регламенту“ намагається уникнути розгляду важливого питання для багатьох мешканців Київщини.

 

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року вартість газу для побутових споживачів газу зросла на 14%.

У “Київтеплоенерго” нагадали, що в опалювальному сезоні 2020/2021 року діє той же тариф на опалення, що і в минулому опалювальному сезоні, однак, вже не діє газова “знижка“ 2019 року.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...