Тривожний дзвіночок. У Будинку кіно закривається легендарний ресторан

23:05 16.05

Ресторану «Вавілон» у Будинку кіно на вулиці Саксаганського переживає не найкращі часи і закривається на невизначений термін. Цей заклад був одним із небагатьох, які зберегли радянський інтер’єр. Його закриття багатьма сприймається як тривожний дзвіночок на тлі чуток про можливий продаж самого Будинку кіно.

Тривожний дзвіночок. У Будинку кіно закривається легендарний ресторан

Це повідомлення поширювати у соцмережах.

Адміністрація Будинку кіно заперечує інформацію про те, що ресторан закривається назавжди. У коментарі сайту Сьогодні заявили, що «Вавілон» переживає труднощі через карантин, але вони тимчасові.

«Просто зараз іде заміна директора через те, що не було ні прибутку, ні клієнтів. Щоб ресторан працював, необхідні зміни. Але закривати ресторан ми не плануємо», – заявили в Будинку кіно.

Арткритики Костянтин Дорошенко та Ксенія Малих відвідали «Вавілон» в його останній день роботи і запевняють, що весь персонал звільнився 14 травня. У цей вечір прихильники ресторану влаштували прощання з ним.

«Проводжаючи колектив закладу, завсідники аплодували стоячи, знову і знову вимагаючи налити на біс. Я грала на роялі та співала про інститутку, фотографувалася в колоритних інтер’єрах», – розповідає Неллі Шилова.

Директорка Олена Прийомиш підтвердила закриття «Вавилону» у коментарі The Village Україна. За її словами, вона почала керувати закладом рік тому як антикризова менеджерка, але почалася пандемія, яка відчутно вдарила по ресторанному бізнесу.

Читайте також: Український Голлівуд під Києвом: неймовірні фото закинутої кіностудії 

Тобто ресторан «Вавілон» таки закривається – принаймні тимчасово; звільнилися керівництво і персонал закладу. Чи зможе відновитися робота ресторану згодом? Керівництво Будинку кіно запевняє, що так.

До слова, 50-й, ювілейний Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість” пройде з 29 травня до 6 червня 2021 року в гібридному форматі, що передбачає офлайн та онлайн активності. Фільмом-відкриттям фестивалю стане особлива для українського кіно стрічка — фільм “Вавилон XX” Івана Миколайчука.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...