Український Голлівуд під Києвом: неймовірні фото закинутої кіностудії

Автор: Марія Супрун
13:11 11.04

У селищі Ніжиловичі, що у Бучанському районі Київської області є свій український Голлівуд. Тут розташована закинута кіностудія. Її почали будувати у 2003 році на базі колишнього колгоспу.

Український Голлівуд під Києвом: неймовірні фото закинутої кіностудії Фото: @anton_cherkio

Як пише Український контент у Facebook, на 20 гектарах відтворили ціле місто кінця XIX – початку XX століть з усією інфраструктурою: магазинами, майстернями, банком, житловими будинками, фонтанами. Тут є кілька вулиць з бруківкою та алеями. Окрім цього, тут є також український хутір.

У 2019 році під час роботи над фільмом “Віддана” в головному павільйоні сталася пожежа. Після цього активні зйомки на цьому місці зупинилися, а знімальна локація почала занепадати.

Зазначається, що У Ніжиловичах знімали такі фільми як “Кріпосна”, “Щедрик”, “Віддана”, “Зцілення коханням”, “Вовчиця”, “Останній яничар” та інші. Погляньте на неймовірні фото (@anton_cherkio).

Нагадаємо, у селі Гурівщина знаходиться найвідоміша та найбільша кіностудія Києва – Victoria Film Studios.  Тут є Чужий та трон трон з “Гри престолів” (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися